Hogwarts-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts-BG

Добре дошли в училището на всички магически времена- "Хогуортс"!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Общата маса

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Тереза Мериуедър
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Тереза Мериуедър


Брой мнения : 117
Join date : 08.12.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Общата маса   Общата маса EmptyСря Дек 08, 2010 2:47 pm

Тук могат да се хранят абсолютно всички ученици...
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net
Тереза Мериуедър
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Тереза Мериуедър


Брой мнения : 117
Join date : 08.12.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyСъб Дек 11, 2010 5:09 pm

Тереза стоеше на учителската маса. Въобще не я интересуваше вкусният пай с бъбрек, който стоеше в чинията пред нея. Още от сутринта директорката беше разсеяна и замислена. Както обикновено на масата на преподавателите беше тихо и скучно. Жената погледна към общата маса. Там цареше глъчка и веселие. Някои ученици се караха, но други просто си хапваха от апетитната храна и си разказваха истории. На Тереза и се прииска да отиде при тях. Погледна към колегите си- те бяха навели глави към чиниите си и се хранеха безшумно. Директорката стана, взе чинията си и се понесе плавно към шумната маса. Седна бавно и се отпусна. Тъкмо щеше най- после да се наслади на вечерята си, когато усети поглед върху себе си. Момичето до нея я гледаше. В първият момент Тери не я разпозна, но после се усети- беше Лейла Мейн- ученичка от Седми курс в дом "Слидерин.
-Здравей!- каза приветливо Тереза и зачака отговора на слидеринката.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyСъб Дек 11, 2010 5:24 pm

Лейла се хранеше мълчаливо на масата и се чудеше дали да не отиде на масата на преподавателите тъй като вече беше учител и се гордееше с това. Директорката и беше дала позволение и това най-много я радваше . Лей беше облечена супер елегантно и с оформена прическа специално за случая и големи токове и опушен грим . Всички а гледаха
Да бе да
Или поне така си мислеше. В този момент видя Директорката да идва на тяхната маса и силно се учуди. Трябваше да седи където стоят високо поставените служители , каквото беше тя и когато Лей я вия реакцията и беше :
УАУ
Беше невероятно красива , по-красива от колкото си я спомняше и това беше добре. Но Лей бледнееше пред нея и това беше много зле , защото като си помисли изражението на майка си и баща си за това я напушваше смях. Най-интересното беше че тя седна при нея и когато чу :
-Здрасти- се стресна не на шега и в първия момент и дума не можа да обели но след това се съвзе и каза просто:
-Здравейте- огледа се около себе си и видя учудване в очите на другите и се засмя самодоволно , защото осъзна , че никога досега това не се е случвало
Върнете се в началото Go down
Тереза Мериуедър
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Тереза Мериуедър


Брой мнения : 117
Join date : 08.12.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyСъб Дек 11, 2010 5:36 pm

След като видя учудения им поглед и чу смеха на Лейла и Тереза едвам се сдържа да не се изхили.Какво странно има да седна веднъж при нормалните хора, а не при ония сухари на учителската маса" помисли си директорката- млада и енергична жена и извъртя очи. Тя се обърна към момичето, за да го разгледа по-добре. Беше красиво и нежно. Очевидно беше, че се беше постарало за външният си вид. Косата,дрехите обувките- всичко бе перфектно. Жената се усмихна и каза добронамерено:
- Е, аз знам коя си, ти знаеш коя съм... Мисля че е време да спрем за момент с официалностите, не мислиш ли?
Докато се чакаше отговор директорката погледна и другите ученици с весел поглед. Те веднага сведоха глави и продължиха вечерята си, но много по- тихо. "О, значи сега ги е и страх от мен! Като че ли ще ги изям... Нали и аз съм човек- не могат ли да го проумеят?" помисли си с насмешка Тереза.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyСъб Дек 11, 2010 6:05 pm

- Точно това исках да чуя- ухили се Лейла
Видя колко бяха притеснени малките момичета и още повече се засмя. Защо ли толкова ги е страх от Директорката , като се виждаше ,че тя не е способна да се сърди много , и бързо прощава.Лей видя че я оглежда и се запита дали вижда нещо скандално в облеклото и се сети как може да я накаже за това , но според нея толкова беше миличка , че чак я боли.
-Много си красива и официална- чу се да казва Лейла и се усмихна. Та това си беше чистата истина. Но момичето вида че Теди- Директорката- се смущава и се ухили още повече защото се сети че ще и е колежка което е още по странно
Оо не
Съвсем беше забравила , че има да оправя стая и уроци и всички останали неща но тя от край време си беше забравана но поне трябваше да е докаже пред Теди
Ами ако разбереше?
Какво пък?- помисли си момичета
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:11 pm

Майк реши да дойде в голямата зала, за да хапне нещо за закуска. По пътя към нея той беше разбрал че има нов учител в училището и искаше да се запознаят. Първо обаче искаше да се нахрани. Когато се приближи към вратите на залата от вътре се чуха два женски гласа. Майк разпозна единият който беше на Тереза - директорката на училището, а другият му беше напълно непознат. Той влезе и видя момичетата да си говорят. Това явно беше новата учителка. Майк реши да се запознае любезно с нея. Той се приближи и каза:
- Добро утро, Тереза. - след това се обърна към учителката и каза - Здравей! Аз съм Майк Слоун - заместник директор и учител по вълшебство и трансфигурация. Ти явно си новата учителка в училище, прав ли съм?
Тогава момичето отговори...........
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:16 pm

- Амиии не точно- отвърна момичето на Майк- Аз съм и ученичка в седми курс- каза и се усмихна топло на Зам.Директора който я изгледа много странно , но Лей се отказа да обяснява
Да го развира както иска
Ха
Беше и много забавно настроението , че се е присъединил още един учител. Тя отпи от тиквения си сок и го огледа. Беше строен и млад.
Тогава той каза ....
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:30 pm

- Значи си и ученичка! - каза той меко докато си наливаше малко от тиквеният сок.
"Ученичка да преподава черни изкуства?".
Майк изпи огромна глътка от тиквеният си сок и каза:
- Харесва ли ви тук г-це Мейн?
- Да! Прекрасно е! - отвърна му Лейла.
Майк отново отпи от тиквеният си сок. Лейла му се струваше някак интересна и му се искаше да я опознае по - добре. Той се усмихна топло и каза:
- Едно е сигурно г-це Мейн! Ще вземете изпита по Черни изкуства!
Тогава момичето..........
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:36 pm

.... се ухили
-Разбира се . Това ми е силата... Черните изкуства- каза момичето и очите и заискряха
Това учуди младия господин но Лей побърза да добави:
-Аз съм пълнолетна и затова и преподавам, и в случай , че не знаете ръководя и отдел "Мистерии"
Момичето се усмихна но не можа да прикрие злобничката си усмивка. Защо ли всички се учудваха , че тя може да е много зла , но и привлекателна?И то прекалено много
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:40 pm

Майк също беше любител на Черните изкуства. Та нали все пак беше смъртожаден. Това обаче трябваше да си остане само и единствено неговата тайна. Дали щеше да я сподели с някого това той само щеше да си го реши. Майк остави чашата си с тиквеният сок и каза:
- Напълно сте права да защитавате амбициите си, г-це Мейн! - в нея наистина имаше нещо, което караше Майк да се чувства различно. - А имате ли си приятел Лейла?
Този въпрос беше бърз и ненадеен, но момичето отговори........
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:46 pm

- Ха ха ха . Мии всъщност не , но вие би трябвало да си имате. - Лей извъртя глава и се ухили злобно. Винаги ставаше нейното
ха ха
Винаги беше права
Аз съм очарователна
Лей си помисли това и се усмихна с очарователната си усмивка и косите и затрепериха
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 3:50 pm

Майк се очуди на отговора и.
Възможно ли е да няма приятел? Та вижте я.
Майк се усмихна и отговори:
- Не, за съжаление нямам. Винаги съм обичал хората любители на черните изкуства, като вас, но рядко се срещат такива жени.
Дали му беше дошъл късмета?
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 4:44 pm

Дали наистина можеше да стане нещо между тях
-Може някой път да се видим и да обсъдимстрастта ни към черните изкуства- намекна Лейла и се усмихна
Дали можеше да флиртува така
Тя му намигна
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 4:47 pm

Майк напълно разбра какво иска да направи!
Да играем по твоите правила
- Наистина ще е добре да си поговорим малко по темата.
Майк стоеше и я гледаше като се усмихваше някак нагло. Наистина можеше да стане нещо между тях:
- Искате ли да го обсъдим сега на чаша бирен шейк?
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 4:57 pm

- Оо разбира се , само кажете кога- ухили се момичето.
Щом така искаш
Красавицата си помисли дали изобщо , може да се получи нещо.
Абсурд
Лейла поклати глава и се усмихна предизвикателно
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 5:01 pm

Майк я погледна и с поглед и каза Ще видиш ти
След това се съсредоточи върху въпроса и и отвърна:
- Аз съм свободен по всяко време!
Той и изпрати предизвикателен поглед и допълни:
- Ако искате можем и веднага.
Момчето я изгледа сякаш и намекваше Не се забърквай с мен. Тогава ............
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 5:05 pm

-Оо и аз съм свободна сега- усмихна се Лейла и погледна Тери и и каза:
-Тери аз ще тръгвам
Те двамата тръгнаха към езерото да се разходят и да си поговорят. Тогава той я .....
Върнете се в началото Go down
Майк Слоун
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Зам.Директор, Учител по Вълшебство и Трансфигурация и Ръководител на Рейвънклоу
Майк Слоун


Брой мнения : 62
Join date : 09.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 5:12 pm

Те си вървяха и тогава Майк си помисли.
Да и кажа ли че съм смъртожаден?
Те продължаваха да си вървят и тогава Майк каза:
- Много сте красива г-це Мейн.
Тогава той я хвана за ръка и момичето...........
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Ръководител на Слидерин Учител по Черни изкуства Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Ръководител на Слидерин  Учител по Черни изкуства  Слидеринец 7ми курс и Рък. на отдел Мистерии
Лейла Мейн


Брой мнения : 18
Join date : 11.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyНед Дек 12, 2010 5:36 pm

-Хм не бързате ли малко професоре - изхили се тя и добови
-Аз съм смъртожадна.
По дяволите
Защо му казах?
Върнете се в началото Go down
Шадоу Спароу
Ученик от Слидерин - 5 курс
Ученик от  Слидерин - 5 курс



Брой мнения : 6
Join date : 10.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyВто Дек 14, 2010 5:00 pm

Шадоу бягаше с всички сили, за да стигне веднага в голямата зала. Там както предполагаше завари директорката да стои сама. Той се спря задъхан и каза:
- Добър ден, г-жо Директор. Аз съм Шадоу Спароу петокурсник от Слидерин. Може ли да ви покажа нещо?
Той не дочака отговор. Грабна директорката за ръката и я поведе към прозореца. Той посочи към езерото и каза:
- Погледнете на там!
Там се целуваха Майк и Лейла. Той остана за да изчака реакцията на директорката.
Върнете се в началото Go down
Тереза Мериуедър
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Тереза Мериуедър


Брой мнения : 117
Join date : 08.12.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyВто Дек 14, 2010 8:00 pm

Тереза беше грабната от един ученик- Шадоу Спароу и понесена към прозореца. Там тя видя нещо доста неочаквано. Двамата учители- Лейла и Майк, които допреди малко бяха седяха заедно и разговаряха сега се целуваха отвън на двора. Луната грееше зад гърба им, а Забранената гора хвърляше сенки зад тях. Езерото беше разкъсвано от гигантската сепия. Директорката се учуди и повдигна леко вежди... Майк беше пълнолетен, но Лейла беше още седми курс, нищо беше учителка. От малко момичето беше много умно и затова още в училище започна да преподава на по-малките от нея. Все пак на Тереза не и пукаше- това бяха близки отношения, които въобще не я засягаха. Жената знаеше, че по принцип не е позволено да има отношения, каквито и да са, между учителите, но въпреки всичко реши да направи изключение за дългогодишният си приятел и заместник директор на "Хогуортс"- Майкъл. Тери каза уверено на ученика, чакащ реакцията на директорката:
- Мен не ме засягат тези отношения и се чудя теб какво те интересува...
Докато чакаше отговор жената погледна още веднъж през прозореца и дръпна пердетата.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net
Шадоу Спароу
Ученик от Слидерин - 5 курс
Ученик от  Слидерин - 5 курс



Брой мнения : 6
Join date : 10.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyСря Дек 15, 2010 1:34 pm

Шадоу беше готов да се разкрещи на директоркат, но се спря и каза:
- Вие не сте ли директорката на Хогуортс? Трябва да предприемете нещо.
Той я погледна - Тереза не спираше да гледа към прозореца.
- Явно го харесвате.
Той изчака отговор......
Върнете се в началото Go down
Тереза Мериуедър
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Директор, Учител по ЗСЧИ и Ръководител на Грифиндор
Тереза Мериуедър


Брой мнения : 117
Join date : 08.12.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyСря Дек 15, 2010 7:34 pm

Тереза се изсмя на висок глас. Момчето доста жестоко се лъжеше. Жената просто беше добър приятел и не искаше да пречи на Майк. Все пак с него се познаваха от доста време. По всичко личеше, че учителят е хлътнал до уши, пък и директорката не мислеше че е правилно да застава срещу любовта. Жената погледна косо ученика и каза леко начумерено:
- Млади момко! Първо не мисля, че ти имаш право да ми казваш какво да правя, а второ- това въобще не е твоя работа- това че те се целуват си е напълно.... тяхно щастие. И не си мисли, че имам чувства към проф. Майк Слоун!
Тереза изчака търпеливо отговора. В залата беше настъпила анархия, затова директорката направи заклинание за мълчание на всички. След това допря пръчката до гърлото си и изрече:
- Сонорус!... ТИШИНА!- гласът и прокънтя в тихата зала. Учениците се разтрепериха, запушиха уши и седнаха на местата си. Малко след това, докато още чакаше отговора на момчето, което изглеждаше бясно, жената махна магията, но този път никой нищо не каза- чуваше се само звънът на вилиците и лъжиците, удряни в приборите по голямите правоъгълни маси.
Върнете се в началото Go down
https://hogwartsbgforumforrp.bulgarianforum.net
Шадоу Спароу
Ученик от Слидерин - 5 курс
Ученик от  Слидерин - 5 курс



Брой мнения : 6
Join date : 10.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyЧет Дек 16, 2010 4:35 pm

Шадоу запуши уши а после каза:
- Явно съм се объркал!
Той погледна тъжно към земята и виновно каза:
- Много съжалявам професоре. Ще ми простите ли?
Той с надежда гледаше пода чакайки отговор
Върнете се в началото Go down
Луциус Стивънс
Ученик от Слидерин - 7 курс
Ученик от  Слидерин - 7 курс



Брой мнения : 29
Join date : 17.12.2010

Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса EmptyПет Дек 17, 2010 5:08 pm

Луци беше дошъл съвсем на скоро в училището за магия и вълшебство "Хогуортс". Разхождаше се с удивление. Реши да влезе в някой от близките стаи. Изведнъж застана пред една чиито врати бяха огроооооомни. Това беше голямата зала - тук се хранеха учениците от всеки дом. Изведнъж от вътре прокънтя глас и всички ученици излязоха. Луци надзърна вътре - Там стоеше една жена, с най - много 2 години по - възрастна от него. Тя се беше загледала в земята. Това беше Тереза. Луциус знаеше че не бива да притеснява директорката. Той я погледна още по добре. Беше висока, с красиви коси и беше наистина прекрасна. Нещо го подтикна да отиде при нея. Той влезе вътре и затвори вратата зад себе си. Луциус се приближи и каза:
- Здравейте, г-жо Директор. Може ли да ви се представя? Луциус Стивънс седмокурсник от слидерин.
Тя го погледна тъжно и той седна до нея и я попита:
- Добре ли сте?
Той се беше влюбил в нея. Луциус стоеше доста близо до нея, но внимаваше да не прекали.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата маса   Общата маса Empty

Върнете се в началото Go down
 
Общата маса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts-BG :: Вашият герой :: В замъка :: Голямата зала-
Идете на: